مبل راحتی مدل شایلی

7,800,000 تومان

 یک مبل راحتی 8 نفره با نشیمنی فوقالعاده راحت

که شامل 2 عدد کاناپه 3 نفره و2عدد مبل تک نفره و همچنین 1عددجلو مبلی و2عدد عسلی می باشد

دارای 2 سال گارانتی و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور می باشد

 

 

توضیحات

مبل راحتی مدل شایلی

این مدل جزو مبلمان راحتی محسوب مشود با این تفاوت که اکثر مبل های راحتی هفت نفره اند در حالی که این مبل هشت نفره می باشد  که شامل 2 عدد کاناپه 3 نفره و2عدد مبل تک نفره  می باشد. این مبل مدلی کم جا بوده و از نظر فضا نسبت به اکثر مدل های راحتی بهینه می باشد.

اسکلت اصلی مبل راحتی مدل شایلی به دلیل استفاده از متریال درجه یک ومرغوب بسیار محکم ومقاوم می باشد  .

برای رویه این مبلمان از انواع جدید پارچه های چرمی ترک استفاده شده است و البته مشتری در انتخاب پارچه مبلی و یا چرم هیچ محدودیتی ندارند و به سلیقه خود هر نوع پارچه ای را انتخاب کنند.

برای ساخت این مبل از چوب روسی خشک استفاده می شود(کلیه خواص فیزیکی و مکانیکی چوب نظیر وزن، استحکام، سختی، خاصیت ارتجاعی، کیفیت و دوام بشدت وابسته به درصد رطوبت چوب هستند)که این چوب داری دو مزیت است اول اینکه به دلیل داشتن شیره ای تلخ  در هیچ شرایطی موریانه و… حتی نزدیک ان هم نمی شوند.

دوم اینکه به دلیل حالت رشته ای که در داخل بافت این نوع چوب وجود دارد انعطاف ومقاومت بالایی در برابر وزن های زیاد  دارد

رنگ بندی:  تمامی محصولات شرکت سومریا دارای رنگ بندی متنوعی می باشد در واقع هریک از افراد میتوانند رنگ دلخواه خود را سفارش دهند در انتخاب رنگ مبلمان بیشتر از همه چیز باید به محیطی که قرار است مبل در آن قرار گیرد توجه داشت

مبلمان کرمی رنگ که می تواند بافت دار هم باشد، گزینه ی بسیار خوبی با قابلیت انعطاف پذیری بالا است. این رنگ کلاسیک به خوبی با رنگ های سیاه، آبی تیره، قرمز یا خاکستری ترکیب می شود.

مبلمان قهوه ای روشن، برنزه یا شتری در دکوراسیون داخلی این رنگ های گرم خنثی به خوبی با آبی، سیاه و رنگ های پاییزی ترکیب می شوند. این رنگ ها هم چنین هم نشینی خوبی با طرح های شطرنجی سیاه و سفید یا سیاه و قرمز دارند

امتیازات شرکت خانه مبل سومریا

1 ـ دارای 2 سال گارانتی

2 ـ ارسال رایگان به تمام نقاط کشور می باشد

3ـ ارائه تمامی محصولات بصورت بسته بندی وپلمپ

 

تعداد : 3نفره +3نفره +1نفره + 1 نفره