حراج!

مبل شزلون نایس

4,400,000 تومان 3,200,000 تومان

توضیحات

مبل شزلون نایس

مبل شزلون نایس با منبت خوش نقش و ظاهری زیبا جزو انواع شزلون استیل محسوب می شود.

کاناپه های شزلون معمول ترین سبک مبلمان برای استفاده در اوقات فراغت و دراز کشیدن و همجنین تماشای تلوزیون می باشد.

مبل شزلون به کاناپه هایی اطلاق می شود که معمولا به صورت مجزا از سایر ست مبلمان بوده و یا می تواند ست مبلمان نیز استفاده شده و هماهنگی ظاهری پذیرایی را به نحو مطلوب ایجاد کند. این نوع از مبلمان تاثیر ویژه ای در دکوراسیون منزل دارد و نمایی لوکس و خاص به منزل شما می دهد و از این رو طرفداران زیادی در بین افراد شیک و لوکس پسند دارد.

مبل شزلون علاوه بر اینکه میتواند در پذیرایی و در کنار سایر مبلمان منزل مورد استفاده قرار گیرد همچنین می تواند درد اتاق خواب هم مورد استفاده قرار گیرد و به عنوان لاوست با شکلی زیبا و خوشاید زیبایی و شادی خانه شما را دوچندان کند.

این سبک مبل را میتوان هم ست مبلمان  و یا سرویس خواب خود سفارش دهید و هم میتوانید با یک رنگبندی جذاب و متمایز از سایر دکوراسیون خود سفارش دهید تا تنوع و تمایز را در دکوراسیون داخلی شما ایجاد کند و با این تمایز دلنشین یکنواختی را ازبین ببرد خستگی را از روح شما هم بیرون کند.

مبل شزلون نایس به پیروی از این سبک ، که عموما دارای یک دسته بلند و معمولی و یک دسته کوتاه تر هستند، دارای یک دسته کوتاه تر می باشد که حالت مناسبی برای دارز کشیدن و رفع خستگی و حتی چرت نیمروزی شما خواهد بود. همچنین این کاناپه جای مورد علاقه و مورد توجه اعضای خانواده برای دراز کشیدن و لم دادن و تماشای تلوزیون خواهد بود.

در انتها خانه مبل سومریا امید وار است با تولید مبل شزلون نایس گام دیگری در راستای تامین نیاز های شما مصرف کنندگان عزیز و ایجاد شادی و نشاط برای شما عزیزان برداشته باشد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبل شزلون نایس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.