مبل ال وانبیر

6,200,000 تومان

دسته:

توضیحات

مبل ال وانبیر

مبل ال وانبیر ست هفت نفره دارای ترکیب نفرات زیر می باشد:

  • دو عدد کاناپه سه نفره
  •  یک عدد تکنفره به صورت کنج
  •  یک جلو مبلی

ترکیب نفرات و رنگبندی مبل ال وانبیر هم مانند سایر مدل های تولیدی شرکت سومریا قابل تغییر و به انتخاب مشتری می باشد و شما می توانید بدون محدودیت هر رنگ و طرح پارچه یا چرم را برای هر قسمت از مبلمان سفارش دهید و تعداد نفرات مورد نیاز خود را خرید نمایید و هزینه اضافه برای تعداد نفرات اضافه بر نیازتان پرداخت نکنید و یا حتی بالعکس افرادی که نیاز به تعداد نفرات بیشتر هستند میتوانند تعداد نفرات مورد نیاز خود را با هر ترکیب از تعداد نفرات مورد نیاز خود سفارش دهند.

مزیت این مدل مبل ال در  چیدمان، داشتن مدل راحتی ست این ال هست که خریدار علاوه بر قسمت ال این مبل میتواند تک نفره دو نفره یا سه نفره راحتی مجزا از ال ولی کاملا مشابه و ست مبل ال برای فضاهای دیگر پذیرایی سفارش دهد و به صورت مستقل از ال در هر جایی که نیاز داشته باشد مبل راحتی وانبیر را هم بچیند بدون این که هارمونی ظاهری خانه از بین برود.

نشیمن این مبل از جنس فوم سرد و فنر است.مزیت ترکیب فوم سرد و فنر در این مدل هم نرمی و راحتی و حالت ارتجاعی بهتر هست و همچنین طول عمر فوم به همراه فنر نسبت به استفاده صرف فوم بدون فنر ، بالا تر می باشد.  و اسکلت آن از جنس چوب روسی می باشد .

دارای ضمانت دو ساله برای نشیمن و اسکلت داخلی آن می باشد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبل ال وانبیر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.