مبل لبخند

9,500,000 تومان

توضیحات

مبل لبخند

مبل کلاسیک لبخند برنامه دور همی آقای مدیری به نام لبخند نام گذاری گردید تا همواره یادآور نشاط و لبخند برای شما بوده و در فراهم کردن شادکامی برای زندگی شما تاثیر گذار باشد.

این مبل ست هفت نفره با جلو مبلی و عسلی می باشد و مانند سایر مدل های تولیدی شرکت دارای خصوصیاتی از جمله قابل تغییر بودن رنگبندی پارچه و چرم و چوب مبل و همچنین تعداد نفرات آن به درخواست مشتری می باشد. این ست مبل به همراه جلو مبلی و عسلی ست مبلمان ارائه شده و نیز ست میز ناهار خوری در تعداد نفرات دلخواه و همچنین سرویس خواب ست مبل لبخند نیز به همراه این مبل تولید می شود و قابل ارائه به متقاضیان محترم می باشد.

یکی از مزیت های خرید مبللبخند از خانه مبل سومریا کامل بودن ست این محصول می باشد که خریدار سرویس مبلمان و میز وسط مبلمان و سرویس خواب و همچنین سرویس ناهار خوری هماهنگ و ست یکدیگر را از نظر مدل و رنگ چوب و پارچه و همچنین امکان ست کردن آن با رنگبندی سایر دکوراسیون فضای منزل می باشد. و همچنین شرکت سومریا با ارائه دو سال ضمانت و پنج سال خدمات پس از فروش همواره در کنار شما خواهد بود و با نام و اعتبار برند خود حامی محصولات و خریداران محترم محصولات شرکت خواهد بود و این یکی از معیار های اصلی خانه مبل سومریا هست که رضایت مندی مشتری باید در حدی باشد که هر خریدار یک رسانه تبلیغی برای خانه مبل سومریا باشد.

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبل لبخند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.