سرویس خواب نئون

4,950,000 تومان

توضیحات

سرویس خواب نئون

سرویس خواب نئون از طراحی مدرن بهره گرفته است. ترکیب دو رنگ استفاده شده در این تخت به نحو مناسبی کنار هم قرار گرفته که جلوه و نمای چشم نوازی به تخت خواب و سرویس میز توالت و پاتختی های این مدل بخشیده است. این ترکیب رنگ در همه اجزای سرویس خواب به چشم می خورد.

در تولید این تخت خواب و متعلقات آن از ام دی اف با روکش طرح صدفی استفاده شده است. البته خریدار می تواند به دلخواه خود از انواع ورق ها و رنگهای موجود انتخاب کنند.

در تاج بالای این تخت خواب تعدادی آینه کوچک با اشکال مختلف کار گذاشته شده است. علاوه بر این به همین صورت تعدادی آینه کوچک در میزآرایش نیز به کار رفته است. تاج بالا دو طبقه دکوری کوچک هم دارد که می تواند برای تزیین و یا قرار دادن لوازم دیگر مانند لیوان و یا کتابچه مورد استفاده قرار بگیرد.

میز آرایش این سرویس خواب دارای سه ردیف کشو و هر ردیف دو عدد کشو می باشد که در مجموع 6 عدد کشو می باشد. علاوه بر این دو عدد پاتختی تک کشو نیز می تواند در کنار تخت خواب نئون می باشد.

برای استفاده بهینه از فضا و با کمک کفی فلزی جکدار زیر تشک، می توان از فضای 2*1.60 زیر تشک نیز به راحتی استفاده کرد. ارتفاع این فضا بسته به ارتفاع پایه های جک میتواند متفاوت باشد ولی عموما حدود 22 سانتیمتر می باشد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سرویس خواب نئون”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.