نگاهی به صنعت مبل قسمت اول: اتحادیه مبل سازان تهران

بارکد ( موضوع _ نگاهی به صنعت مبل ) شبکه ایران‌کالا

بسم الله الرحمن الرحیم

نگاهی به صنعت مبل، قسمت اول: اتحادیه مبل سازان تهران

قسمت اول گفتگوی مدیر عامل شرکت سومریا و رییس اتحادیه درودگران و مبل سازان تهران :

قسمت اول : معرفی مهمانان برنامه و توضیح کلی اتحادیه مبل سازان و درودگران تهران  و اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران

(به دلیل رسمی تر شدن و پرهیز از جملات تکراری و ملالت خوانندگان محترم،  مطالب تا حدودی با کلمات و افعال رسمی نوشته شده است و گاهی کلمه یا جملاتی پس و پیش شده است)

 

مجری و کارشناس برنامه بارکد (جناب اقای حسین مولایی):

به نام و یاد خدای مهربان

مردم خوب سلام شبتان بخیر و خوشی باشه انشاالله هر لحظه تان تلاش باشه و کوشش

آن چیزی که امام علی (ع) فرمودند که بهترین تفریح و سرگرمی کاراست، تو زندگی همه ما رقم بخورد . شاید این روز ها به علت کار نکردن زیاد از خودمان شاکی هستیم.اگر قراراست ایران عزیزمان یک سامانی بگیرد یک حال خوبی پیدا کند باید کار کنیم تلاش کنیم کوشش کنیم و روز های روشنی را  برای کشور عزیزمان رقم بزنیم.

اینجا بارکد ؛  شبکه ایران کالا!  و امشب قصد داریم در خصوص موضوع ویژه ای که در خانه هایمان اکثرا اهمیت ویژه ای دارد خیلی ها به آن اهمیت میدهند و برایشان موضوعیت دارد صحبت کنیم .

در خصوص مبلمان منزل ؛ دو مهمان عزیز و نازنین دارم در سمت راست بنده رییس اتحادیه درودگران و مبل سازان استان تهران جناب آقای عباسی نازنین تشریف دارند.

قربان سلام  و درود خدا بر شما ، خوش آمدید

 

رییس اتحادیه درودگران و مبل سازان تهران ( جناب آقای عباسی):

سلام علیکم خیلی ممنونم سلام عرض می کنم خدمت تمام بینندگان محترم شبکه بارکد و ایران کالا و به همه همکارانم خدا قوت میگویم.

 

مجری و کارشناس برنامه بارکد (جناب اقای حسین مولایی):

خدا شما روحفظ کند حاج آقای عباسی! البته که آقای عباسی گفتند میخواهم از کل صنف دفاع کنم و اسمی از مبل خودم نبرم اما چون ایران کالا از کالاهای خوب حمایت میکند ایشان مدیر عامل تهران مبل هم هستند این را به خاطر بسپاریم اما الان به عنوان رییس اتحادیه آمدن و خودشون تاکید کردن که اسمی از کارخانه من و مبلمان من نبرید اما بی انصافی است  اینجا آمدیم محصول خوب ایرانی را معرفی کنیم . سمت چپ بنده هم تولید کننده جوان نازنین پر انرژی آقای محمد فتاح زاده مدیر عامل مبل سومریا نشسته اند

قربان سلام خوش امدید!

 

مدیرعامل خانه مبل سومریا ( جناب آقای فتاح زاده):

سلام عرض می کنم خدمت شما و همه بینندگان محترم و یه تشکر ویژه دارم از برنامه تان  که واقعا اولین برنامه و اولین شبکه ای هست که به خاطر تولید شبکه ای تخصصی راه انداختند و  بازخورد خوبی هم در جامعه داشته است.

 

مجری و کارشناس برنامه بارکد (جناب اقای حسین مولایی):

انشاالله همین طور باشد بتوانیم یک خدمتی ارایه دهیم به تولید کشورمان. برای تولید کشور ما یک اتفاق ویژه است  این روزهایی که آمدم به بارکد و برنامه بارکد را اجرا میکنم شاید قریب به 16 سال است که در صدا و  سیما هستم اما با افتخار بگویم احساس می کنم یک وظیفه بین المللی برای خودم تعریف کرده ام و انجام میدهم و این وظیفه را برای خودم و همکارانم مقدس میدانم و احساس می کنم در خط مقدم جبهه اقتصادی ایستاده ام به همراه همه بچه های نازنین ایران کالا از مدیر زحمت کششون جناب آقای زابل زاده تا تمام دوستانی که یک به یک دارند تلاش می کنند تا خدمت کنند به محصول ایرانی و برآورد این فرآیند  امیدوارم خدمت و چرخش چرخ های اقتصاد ایران باشد .

حاج آقای عباسی ما چند  صنف داریم چند اتحادیه داریم در مورد مبل من مطالعه می کردم گویا چند  اتحادیه صنفی در مورد مبلمان و درودگری کار میکنند برا ما توضیح دهید اول ذهنمون آماده شود.

 

رییس اتحادیه درودگران و مبل سازان تهران ( جناب آقای عباسی):

ما دوتا اتحادیه داریم یک اتحادیه به نام اتحادیه درودگران و مبل سازان استان تهران که یک اتحادیه قدمت دار هست و حدود 70 – 75 سال قدمت ثبتی دارد یک اتحادیه هم جدیدا 14 – 15 سال است که تشکیل دادیم به نام اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران که آن هم کارهای صادراتی انجام میدهد و کارهای اداری و دفتری در آنجا انجام میشود تقریبا این دوتا یکی هستند و زیر پوشش اتحادیه درودگران و مبل سازان هستند. چون همه باید پروانه اتحادیه درودگران و مبل سازان را داشته باشند. قسمت بعدی (اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران ) انجام شده است  تا کارها مقداری راحت تر انجام شود  و سامان دهی شود  و اگر کسی کار های صادراتی (مبلمان) بخواهد از طریق این اتحادیه انجام میدهیم . اتحادیه خیلی  خوب و قوی هست . زیر پوشش اتاق بازرگانی هست و هیئت مدیره جداگانه ، تشکیلات و ساختمان جداگانه دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.