یک اتاق خواب پر از آرامش

نگاهی به دکوراسیون خانه: چگونه اتاق خوابی دنج و آرام بخش بسازیم؟!

سرویس خواب ترمه

برای ساختن اتاق خوابی که بازتاب ویژگی های شخصیتی شماست و برایتان راحتی به ارمغان می آورد ساده بگرید و سخت گیری نکنید. یک طرح رویایی که در ذهن دارید را برای پارچه ها و بافت اتاق خواب آرام بخش خود تصور کنید. طرحی که آرامش و ویژگی های دلخواهتان را نشان دهد.

برای فراهم کردن خواب و استراحت که هدف اصلی اتاق خواب می باشد، ابتدا از تخت خواب شروع کنید.لحاف، ملافه و بالشت خود را در لایه های مختلف با رنگبندی های مختلف با رنگ های مختلف که آنها را دوست دارید و احساس آرامش می کند ، طبقه بندی کنید. چه رنگ های خنثی و آرام کم رنگ و چه رنگ های گرم تر تیره. پوشش و لوازم خواب خود را ساده نگه داریدو اطراف آن را با وسایل و کار های هنری در یک ترکیب کلی ساده و با نور ملایم بپوشانید. یک باکس ، کشو  و یا یک طبقه روی تخت خواب یا عسلی کنار تخت برای در دسترس بودن وسایل ضروری مناسب است. فضای کوچک موجب می شود همه لوازم نزدیک و در دسترس بوده و فضای خواب آرام و بدون پارازیت باشد.
سرویس خواب لبخند
چشم انداز تخت خوابتان را کنترل نمایید و چیز هایی را در چشم اندازتان ایجاد کنید که از دیدن آنها در هنگام بیداری در صبح و یا زمانی که برای خوابیدن آماده می شوید لذت میبرید. قفسه هایی در دیوار مخالف ایجاد کنید. و در ان به روش های مختلف نمایشگاهی درست کنید که خاطرات خوبتان را به یادتان بیاورد و یا به شما آرامش و دلگرمی و انرژی دهد و یا الهام بخش حس خوبی در شما باشد. این روش خیلی انعطاف پذیری است به طوری که هر وقت منظره جدیدی خواستید عناصر موجود را جایگزین کرده و یا چیزی به آن بیافزایید.

آرامش ایجاد فضایی است که در آن مجبور نیستی به چیز های نگران کننده فکر کنی! تنها وسایلی که برایتان کاربرد دارد را در طراحی و چیدمان استفاده کنید؛ این کار برایتان آسان تر و قابل انجام تر می باشد. همیشه روش ها و وسایلی هست که بسیار ساده هستند و نیازی هم نیست که با الگو های دیگران همخوانی داشته باشند؛ در عین حال ما با همین الگو های ساده و متفاوت احساس راحتی می کنیم.

ما مشتاق هستیم تا مشتریان خود را ببینیم که محصولات ما را در میان خلاقیت ها دکوراسیون خود به کار برده اند و از محصولات خانه مبل سومریا برای فراهم آوردن شادی، آرامش و راحتی برای خانه و خانواده خود استفاده کرده اند.

سرویس خواب نیون

برگرفته از سایت ikea

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.